Záložník Michal Sadílek je přesvědčen, že čeští fotbalisté měli na to, aby na světovém šampionátu v Severní Americe získali více než jeden bod. Sedmadvacetiletý středopolař pražské Slavie se domnívá, že podle soupisek nejsou o nic horším mužstvem než všichni tři soupeři ve skupině. Vystoupení reprezentace na turnaji pro něj bylo obrovským zklamáním, kritičtí podle něj k sobě musejí být všichni hráči i členové realizačního týmu. Řekl to novinářům po porážce 0:3 s Mexikem.
Přečíst celý článek z Eurofotbal.cz zde Read More ←
RSS export z portálu EuroFotbal.cz
EuroFotbal.cz Read More
Čvn 25 2026
Každý se k tomu musíme kriticky postavit, hodnotil Sadílek neúspěšné MS
Záložník Michal Sadílek je přesvědčen, že čeští fotbalisté měli na to, aby na světovém šampionátu v Severní Americe získali více než jeden bod. Sedmadvacetiletý středopolař pražské Slavie se domnívá, že podle soupisek nejsou o nic horším mužstvem než všichni tři soupeři ve skupině. Vystoupení reprezentace na turnaji pro něj bylo obrovským zklamáním, kritičtí podle něj k sobě musejí být všichni hráči i členové realizačního týmu. Řekl to novinářům po porážce 0:3 s Mexikem.
Přečíst celý článek z Eurofotbal.cz zde Read More ←
RSS export z portálu EuroFotbal.cz
EuroFotbal.cz Read More