Trenér Miroslav Koubek (74) neuvažuje, že by po vypadnutí české fotbalové reprezentace na mistrovství světa už ve skupinové fázi u týmu skončil. Mám smlouvu, z boje neutíkám, řekl zkušený kouč na tiskové konferenci po porážce 0:3 s Mexikem. Připustil, že výkony na turnaji nebyly dobré, věří však, že se mužstvo může zlepšovat.
Přečíst celý článek z Eurofotbal.cz zde Read More ←
RSS export z portálu EuroFotbal.cz
EuroFotbal.cz Read More
Čvn 25 2026
Koubek rezignovat nehodlá. Budu plnit svoji smlouvu, řekl po vyhoření na šampionátu
Trenér Miroslav Koubek (74) neuvažuje, že by po vypadnutí české fotbalové reprezentace na mistrovství světa už ve skupinové fázi u týmu skončil. Mám smlouvu, z boje neutíkám, řekl zkušený kouč na tiskové konferenci po porážce 0:3 s Mexikem. Připustil, že výkony na turnaji nebyly dobré, věří však, že se mužstvo může zlepšovat.
Přečíst celý článek z Eurofotbal.cz zde Read More ←
RSS export z portálu EuroFotbal.cz
EuroFotbal.cz Read More