Prvotní emoce měly název zklamání. Ale už se rodí nové myšlenky, vzkazoval Koubek

Trenér české fotbalové reprezentace Miroslav Koubek je přesvědčen, že se mužstvo na mistrovství světa v Americe nedotklo svého výkonnostního maxima. Vyřazení už po skupinové fázi označil kouč i jako osobní neúspěch. Po příletu mužstva z šampionátu zpět do Prahy novinářům řekl, že tým bude potřebovat obměnu.

Přečíst celý článek z Eurofotbal.cz zde Read More

RSS export z portálu EuroFotbal.cz

EuroFotbal.cz Read More