sestřih: Brazílie – Belgie (MS ve fotbale 2018 Rusko)

 

Zde můžete sledovat fotbalové utkání (MS Rusko 2018 – čtvrtfinále)

6.7.  2018  20:00

Brazílie – Belgie

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE :

Belgičané dokázali vyřadit zřejmě největšího favorita celého turnaje! Svěřenci Roberta Martíneze skvěle vstoupili do utkání, když přežili dvě nebezpečné skrumáže před svoji brankou a následně udeřili z rohového kopu. Chadliho centr k bližší tyči Kompany podběhl, ovšem jeho spoluhráč z Manchesteru City Fernandinho si nešťastně srazil míč paží za záda brankáře Alissona. Do přestávky navíc Belgičané dokázali svůj náskok zdvojnásobit, po výborně sehraném přechodu do útoku Lukaku připravil dobrou pozici pro De Bruyna, jehož prudká střela doletěla ke vzdálenější tyči. Po změně stran na trávníku zcela dominovali Brazilci, alespoň tedy v držení míče, neboť Belgičané plnili taktický plán, ucpali hranici pokutového území a Brazilci se dlouho marně snažili probojovat do výraznější příležitosti. Závěr zápasu zdramatizoval Renato Augusto, jenž si naskočil na výborný Coutinhův centr a hlavou překonal brankáře Courtoise. K prodloužení nakonec nebylo daleko, ovšem Renato Augusto i Coutinho v takřka stoprocentních pozicích branku netrefili a když už Neymar v samém finiši nasměroval svoji střelu do horního rohu, tak ji bravurně vytáhl brankář Courtois.

 • Přenos bude přidán těsně před nebo v začátku duelu. Zkoušejte aktualizovat stránku na klávesnici tlačítkem F5.
 • Pokud se přenos v průběhu zastaví zkuste opět aktualizovat F5 (Přenos hlídáme v případě nefunkčnosti hned vyměníme).
 • Snažíme se vyhledávat jen ty nejkvalitnější možné dostupné přenosy s nejmenším počtem reklam ve streamu.
 • Pro přehrání je potřeba odkliknout všechny křížky v reklamách. (Chce to jen trpělivost).
 • U některých streamu se může stát, že vyskočí okno a nabídne vám „něco“ ke stáhnutí. Doporučujeme dát STORNO a NIC NESTAHOVAT ANI NIC INSTALOVAT.
 • Nikomu nic neplaťte! ŽivéPřenosy jsou a budou vždy ZDARMA!
 • Za streamy a jejich funkčnost nebereme žádnou zodpovědnost, jsou zde pouze umístněny a odkazovány na servery třetích stran pomocí embedovacího kódu.
 • Upozorňujeme, že žádný z přenosů nevysíláme a ani nemáme s přenosem nic společného. Pouze vyhledáváme volně dostupné streamy a videa, které jsou na internetu zdarma a může si je každý vložit na své webové stránky. (Youtube,Aliez,CastaAlba atd.) pomocí iframe kódu.
 • V případě, že nebude nikde dostupný přenos, pokusíme se alespoň zprostředkovat odkaz na online psaný komentář.
 • Po zápase se také snažíme co nejrychleji vložit sestřih nebo-li HIGHLIGHTS.
 • Budeme vděční, když příště příjdete zase a doporučíte nás sdílením svým přátelům.
 • Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce zde ←

Živé sportovní přenosy jsou a budou vždy zdarma. Nejsou zde žádné registrace. Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde ZDARMA na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky – Živépřenosy.cz.

Kdyby Vám tento stream nevyhovoval z důvodu nekvalitního přenosu a nebo jste ho nenašli, doporučujeme zkusit na naší stránce přenosy z jiných zdrojů, které najdete zde ↓ ↓ ↓

Hlavní strana ŽivéPřenosy#2 ŽivéPřenosy#3 ŽivéPřenosy#4 ŽivéPřenosy#5

foto:  Zylofon media online