sestřih: Francie – Belgie (MS ve fotbale 2018)

 

Zde můžete sledovat fotbalové utkání (MS Rusko 2018 – semifinále)

10.7.  2018  20:00

Francie – Belgie

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE :

Utkání je u konce, z vítězství a postupu do finále mistrovství světa se raduje Francie, která porazila Belgii těsně 1:0. Jediným střelcem utkání, a pro dnešek tím největším francouzským hrdinou, je stoper Samuel Umtiti. Ten proměnil v gól centr Griezmanna z rohového kopu, Courtois se po jeho hlavičce natahoval marně. Francouzi postupují zřejmě zaslouženě, protože zápas zvládli takticky lépe a dokázali až na malé výjimky ubránit největší belgické hvězdy. Z těch byl nejvíce vidět Hazard, ale ani on se gólově neprosadil. Největší šanci Belgie měl v prvním poločase Jan Vertonghen, ale skvěle jeho ránu po rohovém kopu vyrazil Lloris. Od stavu 1:0 pro Francii už si Belgie žádnou vyloženou šanci nevytvořila, prudkou ránu Witsela z dálky měl Lloris pod kontrolou. V závěrečných minutách mohli definitivně rozhodnout Griezmann a střídající Tolisso, ale oba vychytal Courtois. To už ale Francii mrzet nemuselo. Zahraje si totiž o zlato, kdežto Belgii čeká jen zápas o bronz.

 • Přenos bude přidán těsně před nebo v začátku duelu. Zkoušejte aktualizovat stránku na klávesnici tlačítkem F5.
 • Pokud se přenos v průběhu zastaví zkuste opět aktualizovat F5 (Přenos hlídáme v případě nefunkčnosti hned vyměníme).
 • Snažíme se vyhledávat jen ty nejkvalitnější možné dostupné přenosy s nejmenším počtem reklam ve streamu.
 • Pro přehrání je potřeba odkliknout všechny křížky v reklamách. (Chce to jen trpělivost).
 • U některých streamu se může stát, že vyskočí okno a nabídne vám „něco“ ke stáhnutí. Doporučujeme dát STORNO a NIC NESTAHOVAT ANI NIC INSTALOVAT.
 • Nikomu nic neplaťte! ŽivéPřenosy jsou a budou vždy ZDARMA!
 • Za streamy a jejich funkčnost nebereme žádnou zodpovědnost, jsou zde pouze umístněny a odkazovány na servery třetích stran pomocí embedovacího kódu.
 • Upozorňujeme, že žádný z přenosů nevysíláme a ani nemáme s přenosem nic společného. Pouze vyhledáváme volně dostupné streamy a videa, které jsou na internetu zdarma a může si je každý vložit na své webové stránky. (Youtube,Aliez,CastaAlba atd.) pomocí iframe kódu.
 • V případě, že nebude nikde dostupný přenos, pokusíme se alespoň zprostředkovat odkaz na online psaný komentář.
 • Po zápase se také snažíme co nejrychleji vložit sestřih nebo-li HIGHLIGHTS.
 • Budeme vděční, když příště příjdete zase a doporučíte nás sdílením svým přátelům.
 • Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce zde ←

Živé sportovní přenosy jsou a budou vždy zdarma. Nejsou zde žádné registrace. Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde ZDARMA na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky – Živépřenosy.cz.

Kdyby Vám tento stream nevyhovoval z důvodu nekvalitního přenosu a nebo jste ho nenašli, doporučujeme zkusit na naší stránce přenosy z jiných zdrojů, které najdete zde ↓ ↓ ↓

Hlavní strana ŽivéPřenosy#2 ŽivéPřenosy#3 ŽivéPřenosy#4 ŽivéPřenosy#5

foto: The Sun