Česko – Rusko (EHT)

 

Zde můžete sledovat hokejový zápas (Euro Hockey Tour)

5.5.  2019  18:00

Česko – Rusko

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE :

Rusové v průběhu zápasu předvedli svou obrovskou individuální kvalitu a nakonec zvítězili 1:4. Nejvíce se blýskl útočník Washingtonu Jevgenij Kuzněcov, který si připsal dva góly a jednu asistenci. Český tým se však rozhodně nemá za co stydět. Vytvořil si řadu příležitostí, z nichž ovšem zůstala využita jen jedna, a to úspěšná dorážka Michala Řepíka.

 


Živé sportovní přenosy jsou a budou vždy zdarma. Nejsou zde žádné registrace. Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde ZDARMA na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Sledovat Živé Přenosy je přitom jednoduché.  Kdyby Vám tento stream nevyhovoval z důvodu nekvalitního přenosu a nebo jste ho nenašli, doporučujeme zkusit na naší stránce přenosy z jiných zdrojů, které najdete zde  ˇ ˇ ˇ

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5

foto:  hokejportal.cz