ŽIVĚ: Česko – Švédsko (EHT)

 

Zde můžete sledovat hokejový zápas (Euro Hockey Tour)

4.5.  2019  18:30

Česko – Švédsko

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE :

Domácí hokejisté předvedli kompaktní výkon, Patrik Bartošák proti hvězdnému švédskému výběru neinkasoval a DRFG aréna je naprosto spokojená. V osmá minutě zápasu otevřel skóre zápasu pohotový Dmitrij Jaškin, který později přidal druhou branku. Ta mu ale po zhlédnutí videa nebyla uznána. Vítězství Česka zpečetili trefami do prázdné branky Ondřej Palát a Jakub Voráček.

 


Živé sportovní přenosy jsou a budou vždy zdarma. Nejsou zde žádné registrace. Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde ZDARMA na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Sledovat Živé Přenosy je přitom jednoduché.  Kdyby Vám tento stream nevyhovoval z důvodu nekvalitního přenosu a nebo jste ho nenašli, doporučujeme zkusit na naší stránce přenosy z jiných zdrojů, které najdete zde  ↓ ↓ ↓

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5

foto:  hokejportal.cz