video: Slovensko – Kanada (MS v hokeji 2019)

 

Zde můžete sledovat hokejový zápas (MS Slovensko)

13.5.  2019  20:15

Slovensko – Kanada

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE :

Kanaďania sa pretrápil k trom bodom, zatiaľ tu v Košiciach nepodávajú žiadne skvelé výkony. Naopak Slováci aj tretíkrát predviedli proti favorizovanému súperovi odvážny výkon, zostávajú im ale len tri body zo zápasu proti USA.  Pre Slovákov to je nesmierne bolestné. Prestrieľali Kanadu 31:28, napriek tomu nakoniec končí s prázdnymi rukami. V tretej tretine síce dokázali zrovnať na 5: 5, keď sa trafil Matúš Suke’l, ale necelé dve sekundy pred koncom zápasu to na seba ako správny líder vzal Mark Stone a tvrdou strelou pod brvno potrestal Černáka vylúčenia.

 

 

 


Živé sportovní přenosy jsou a budou vždy zdarma. Nejsou zde žádné registrace. Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde ZDARMA na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Sledovat Živé Přenosy je přitom jednoduché.  Kdyby Vám tento stream nevyhovoval z důvodu nekvalitního přenosu a nebo jste ho nenašli, doporučujeme zkusit na naší stránce přenosy z jiných zdrojů, které najdete zde  ˇ ˇ ˇ

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5

foto:  hokejportal.cz