video: USA – Finsko (MS v hokeji 2019)

 

Zde můžete sledovat hokejový zápas (MS Slovensko)

13.5.  2019  16:15

USA – Finsko

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE :

Je za námi dnešní utkání, které přineslo opravdu pěknou podívanou! Američanésice vedli o dvě branky, ale Finsko se stihlo do konce druhé dvacetiminutovky vrátit do zápasu. Třetí perioda branku nepřinesla, tak se rozhodlo až v prodloužení. V tom vstřelil rozhodující gól Dylan Larkin, jenže předvedl parádní ránu zápěstím a přisoudil svému týmu bod navíc.

 

 

zdroj:onlajny.com


Živé sportovní přenosy jsou a budou vždy zdarma. Nejsou zde žádné registrace. Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde ZDARMA na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Sledovat Živé Přenosy je přitom jednoduché.  Kdyby Vám tento stream nevyhovoval z důvodu nekvalitního přenosu a nebo jste ho nenašli, doporučujeme zkusit na naší stránce přenosy z jiných zdrojů, které najdete zde  ˇ ˇ ˇ

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5

foto:  hokejportal.cz