video: Rakousko – Česko (MS v hokeji 2019)

 

Zde můžete sledovat hokejový zápas (MS Slovensko)

19.5.  2019  16:15

Rakousko – Česko

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE :

Další povinné vítězství českého týmu je na světě, tentokrát v poměru 8:0. Češi předvedli na začátku třetí části hodně slušný nástup a v šesti minutách vstřelili tři krásné góly. Rakousko se sice snažilo alespoň o vstřelení čestného gólu, jenomže Pavel Francouz byl rezolutně proti a připsal si druhou nulu v řadě. Na šampionátu prozatím ještě neinkasoval, ale nutno říct, že nastoupil proti dvěma největším outsiderům skupiny B.

 

 


Živé sportovní přenosy jsou a budou vždy zdarma. Nejsou zde žádné registrace. Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde ZDARMA na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Sledovat Živé Přenosy je přitom jednoduché.  Kdyby Vám tento stream nevyhovoval z důvodu nekvalitního přenosu a nebo jste ho nenašli, doporučujeme zkusit na naší stránce přenosy z jiných zdrojů, které najdete zde  ˇ ˇ ˇ

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5

foto:  hokejportal.cz