video: Česko – Švýcarsko (MS v hokeji 2019)

 

Zde můžete sledovat hokejový zápas (MS Slovensko)

21.5.  2019  12:15

Česko – Švýcarsko

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE :

Tak to bylo drama až do konce. Česku velmi pomohlo, že Švýcaři nutně potřebovali vyhrát za tři body, aby se mohli posunout ze čtvrtého místa, a tak odvolali gólmana. Dopadli ale stejně jako Lotyši ve včerejším duelu se Švédskem a inkasovali do opuštěné klece. Výhru tedy Čechům vystřelil Jan Rutta. Česká republika je tedy blízko k zisku druhého místa. Bude doufat, že ve večerním duelu nevyhrají Švédi nad Ruskem třígólovým rozdílem s více než pěti vstřelenými góly.

 

 

 


Živé sportovní přenosy jsou a budou vždy zdarma. Nejsou zde žádné registrace. Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde ZDARMA na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Sledovat Živé Přenosy je přitom jednoduché.  Kdyby Vám tento stream nevyhovoval z důvodu nekvalitního přenosu a nebo jste ho nenašli, doporučujeme zkusit na naší stránce přenosy z jiných zdrojů, které najdete zde  ˇ ˇ ˇ

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5

foto:  hokejportal.cz