VIDEO: Slovensko – Dánsko (MS v hokeji 2019)

 

Zde můžete sledovat hokejový zápas (MS Slovensko)

21.5.  2019  16:15

Slovensko – Dánsko

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE :

Slováci skončili šampionát víťazstvom! Hrdinom zápasu sa stal Ladislav Nagy, ktorý špeciálne dnes dostal kapitánske céčko, pretože sa jedná o jeho posledný reprezentačný zápas. A práve kapitán Slovenska rozhodol o víťazstve v samostatných nájazdoch, vypredaná aréna svorne skanduje „Laco Nagy“! Ako už po niekoľkýkrát na tomto turnaji z tejto atmosféry naskakuje husia koža.

 

 

 


Živé sportovní přenosy jsou a budou vždy zdarma. Nejsou zde žádné registrace. Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde ZDARMA na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Sledovat Živé Přenosy je přitom jednoduché.  Kdyby Vám tento stream nevyhovoval z důvodu nekvalitního přenosu a nebo jste ho nenašli, doporučujeme zkusit na naší stránce přenosy z jiných zdrojů, které najdete zde  ˇ ˇ ˇ

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5

foto:  7sport.sk