video: Česko – Německo (MS v hokeji 2019)

 

Zde můžete sledovat hokejový zápas (MS Slovensko)

23.5.  2019  20:15

Česko – Německo

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE :

 

Český tým vítězí! Nevýrazná první třetina góly nenabídla, těch se příchozí fanoušci dočkali až ve druhém dějství, kdy se Češi dostali do vedení. Velmi dobře hrající Němci však srovnali skóre a do závěrečné tercie se tak šlo za stavu 1:1. Němci dobře bránili jenže svěřenci trenéra Miloše Říhy kouzlo jejich defenzivy nakonec zlomili. Ve třetí dvacetiminutovce nastříleli Německu čtyři branky a po výsledku 5:1 postupují do závěrečné fáze turnaje. V semifinále v sobotu na sebe narazí Finové s Ruskem, na národní tým České republiky bude čekat houževnatá Kanada.

 

 

 


Živé sportovní přenosy jsou a budou vždy zdarma. Nejsou zde žádné registrace. Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde ZDARMA na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Sledovat Živé Přenosy je přitom jednoduché.  Kdyby Vám tento stream nevyhovoval z důvodu nekvalitního přenosu a nebo jste ho nenašli, doporučujeme zkusit na naší stránce přenosy z jiných zdrojů, které najdete zde  ˇ ˇ ˇ

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5

foto:  hokejportal.cz