video: Rusko – Česko (MS v hokeji 2019)

 

Zde můžete sledovat hokejový zápas (MS Slovensko)

26.5.  2019  15:45

Rusko – Česko

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE :

Bohužel v samostatných nájezdech zvítězil tým Ruska. Češi předvedli naprosto výborný výkon, ale v nájezdech zřejmě rozhodlo to, že čeští hráči moc chtěli. Rusové měli chladné hlavy, neboť výsledek turnaje pro ně stejně je zklamáním. Kovalčuk s Gusevem to provedli senzačně, ale hrdinou souboje o třetí místo je jednoznačně Andrej Vasilevskij. Ten pochytal neskutečné věci a v nájezdech byl jako skála.

 

 

 


Živé sportovní přenosy jsou a budou vždy zdarma. Nejsou zde žádné registrace. Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde ZDARMA na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Sledovat Živé Přenosy je přitom jednoduché.  Kdyby Vám tento stream nevyhovoval z důvodu nekvalitního přenosu a nebo jste ho nenašli, doporučujeme zkusit na naší stránce přenosy z jiných zdrojů, které najdete zde  ˇ ˇ ˇ

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5

foto:  hokejportal.cz