Siniaková – Sakkariová (French Open)

 

Zde můžete sledovat tenisový zápas (French Open 2019)

Rolland Garros

30.5.  2019  11:00

 Siniaková – Sakkariová

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE :

V úvodním setu česká hráčka už prohrávala 1:5 na gemy, ale nevzdala se a dotáhl hru do tie-breaku, po kterém se radovala z vítězství. Druhá sada byla také vyrovnanou, ovšem Maria Sakkariová vyrovnala také po zkrácené hře. Rozhodující set na chvíli ztratil tempo, ale byl stále vyrovnaný. Dnes určitě nepostupuje lepší hráčka, ale šťastnější. Buďme rádi, že Kateřina Siniaková střetnutí zvládla a postoupila do další fáze ženského pavouka.

 

 


Živé sportovní přenosy jsou a budou vždy zdarma. Nejsou zde žádné registrace. Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde ZDARMA na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Sledovat Živé Přenosy je přitom jednoduché.  Kdyby Vám tento stream nevyhovoval z důvodu nekvalitního přenosu a nebo jste ho nenašli, doporučujeme zkusit na naší stránce přenosy z jiných zdrojů, které najdete zde  ˇ ˇ ˇ

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5

foto:  hokejportal.cz