Beguová – Muchová (French Open)

 

Zde můžete sledovat tenisový zápas (French Open 2019)

Rolland Garros

30.5.  2019  12:30

Beguová – Muchová

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE :

Set a půl byla Karolína Muchová jasně lepší hráčkou, poté ale jako by někdo mávl kouzelným proutkem a dění na kurtu se rázem změnilo. Češka za stavu 6:1 a 3:2 nevyužila brejkbol a posadila na koně rumunskou soupeřku, která nakonec celé střetnutí i díky velkému počtu nevynucených chyb Muchové otočila.

 

 

 


Živé sportovní přenosy jsou a budou vždy zdarma. Nejsou zde žádné registrace. Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde ZDARMA na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Sledovat Živé Přenosy je přitom jednoduché.  Kdyby Vám tento stream nevyhovoval z důvodu nekvalitního přenosu a nebo jste ho nenašli, doporučujeme zkusit na naší stránce přenosy z jiných zdrojů, které najdete zde  ˇ ˇ ˇ

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5

foto:  iROZHLAS