Martićová – Ka. Plíšková (French Open)

 

Zde můžete sledovat tenisový zápas (French Open 2019)

Rolland Garros

31.5.  2019  11:00

Martićová – Ka. Plíšková

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE :

Chorvatská reprezentantka míří do čtvrtého kola French Open, když poslal domů světovou dvojku! Petra Martićová hrála trpělivě a přesně. I když její nadvláda nebyla markantní, zvládla duel ukončit ve dvou setech. Hodně ji k tomu pomohla Karolína Plíšková, které spousta úderů létala do autu nebo sítě. Česká favoritka tak na turnaji končí a určitě po dnešku nebude se svým výkonem spokojená.

 

 

 

 


Živé sportovní přenosy jsou a budou vždy zdarma. Nejsou zde žádné registrace. Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde ZDARMA na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Sledovat Živé Přenosy je přitom jednoduché.  Kdyby Vám tento stream nevyhovoval z důvodu nekvalitního přenosu a nebo jste ho nenašli, doporučujeme zkusit na naší stránce přenosy z jiných zdrojů, které najdete zde  ˇ ˇ ˇ

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5

foto:  hokejportal.cz