ŽIVĚ: Martićová – Ka. Plíšková (French Open)

 

Zde můžete sledovat tenisový zápas (French Open 2019)

Rolland Garros

31.5.  2019  11:00

Martićová – Ka. Plíšková

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE :

Markéta Vondroušová dnes může vyrovnat své grandslamové maximum, kterým je osmifinále loňského US Open. Devatenáctiletá talentovaná Češka se ve svém premiérovém pařížském třetím kole utká s ostřílenou Carlou Suárezovou. S nasazenou Španělkou změří síly poprvé. Suárezová by měla být pro Vondroušovou těžší soupeřkou než ty dvě předchozí. Rodačka ze Sokolova má ovšem natolik skvělou formu, že by si měla s nepříjemnou hrou Španělky poradit.

SouvisejA­cA­ obrA!zek

ZAREGISTRUJ SE U TIPSPORTU A ZÍSKEJ ZDARMA 150KČ + BONUS!

› CHCI ZDARMA 150KČ + BONUS  ‹

 

zdroj:onlajny.com


Živé sportovní přenosy jsou a budou vždy zdarma. Nejsou zde žádné registrace. Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde ZDARMA na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Sledovat Živé Přenosy je přitom jednoduché.  Kdyby Vám tento stream nevyhovoval z důvodu nekvalitního přenosu a nebo jste ho nenašli, doporučujeme zkusit na naší stránce přenosy z jiných zdrojů, které najdete zde  ˇ ˇ ˇ

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5

foto:  Nova Sport – TV Nova

Markéta Vondroušová