video: Ósakaová – Siniaková (French Open)

 

Zde můžete sledovat tenisový zápas (French Open 2019)

Rolland Garros

1.6.  2019  13:00

Ósakaová – Siniaková

 

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE :

Naomi Ósakaová musela v prvním i druhém kole Roland-Garros zápas otáčet a zvládla to. Stejný průběh zápasu by si přála i proti Kateřině Siniakové, jenže česká tenistka obrat duelu po zisku první sady nepřipustila a světovou jedničku senzačně vyřadila. Japonská hráčka hrála v prvním setu dobře, jenže ve druhém setu začala dělat jednu nevynucenou chybu za druhou, což ji nakonec stálo postup do čtvrtého kola a v Paříži si musí balit kufry. Au revoir Naomi.

ZAREGISTRUJ SE U TIPSPORTU A ZÍSKEJ ZDARMA 150KČ + BONUS!

› CHCI ZDARMA 150KČ + BONUS  ‹

 

 


Živé sportovní přenosy jsou a budou vždy zdarma. Nejsou zde žádné registrace. Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde ZDARMA na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Sledovat Živé Přenosy je přitom jednoduché.  Kdyby Vám tento stream nevyhovoval z důvodu nekvalitního přenosu a nebo jste ho nenašli, doporučujeme zkusit na naší stránce přenosy z jiných zdrojů, které najdete zde  ˇ ˇ ˇ

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5

foto:  SofaScore