Alexandrovová – Siniaková (Wimbledon)

 

Zde můžete sledovat tenisový zápas (Wimbledon 2019)

2.7.  2019  12:00

Alexandrovová – Siniaková

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE :

Kateřina Siniaková vstoupila do utkání s Alexandrovovou špatně, když prohrála první sadu 2:6 a do té druhé vstoupila ztraceným podáním, poté se ale obraz hry úplně otočil. Siniaková přestala chybovat, zatímco Ruska střádala jednu nevynucenou chybu za druhou. V kombinaci obojího se zápas proměnil v jednoznačnou záležitost Češky, která si tak po triumfu 2:6, 6:1 a 6:1 připisuje první letošní vítězství na trávě.

 

zdroj:onlajny.com


Živé sportovní přenosy jsou a budou vždy zdarma. Nejsou zde žádné registrace. Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde ZDARMA na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Sledovat Živé Přenosy je přitom jednoduché.  Kdyby Vám tento stream nevyhovoval z důvodu nekvalitního přenosu a nebo jste ho nenašli, doporučujeme zkusit na naší stránce přenosy z jiných zdrojů, které najdete zde  ˇ ˇ ˇ

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5

foto:  Tenisový svět