ŽIVĚ: Jabeurová – Kvitová (Wimbledon)

 

Zde můžete sledovat tenisový zápas (Wimbledon 2019)

2.7.  2019  15:30

Jabeurová – Kvitová

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE :

Petra Kvitová zvládla návrat po šestitýdenní pauze na výbornou! V prvním kole oblíbeného Wimbledonu vyprovodila Ons Jabeurovou za hodinu hry 6:4 a 6:2. V samém úvodu zápasu si obě tenistky dokázaly velmi jistě držet své podání. Až Kvitová odskočila do vedení 5:2, následně ale ztratila svůj servis a Tunisanka mohl srovnat skóre, ale odvrátit závěr prvního setu nedokázala. Až př pátém brejkbolu byla rodačka z Bílovce úspěšná, ale dostala se tak do vedení. Ve druhém dějství už Kvitová diktovala tempo od začátku. Vedení 2:0 sice nepotvrdila na servisu, ale ihned poté opět uspěla na returnu a nadobro odskočila od nebezpečné soupeřky. V závěru už česká reprezentantka kontrovala vývoj zápasu a souboj dvou ne zcela zdravotně fit tenistek dohrála opět na returnu.

 

 


Živé sportovní přenosy jsou a budou vždy zdarma. Nejsou zde žádné registrace. Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde ZDARMA na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Sledovat Živé Přenosy je přitom jednoduché.  Kdyby Vám tento stream nevyhovoval z důvodu nekvalitního přenosu a nebo jste ho nenašli, doporučujeme zkusit na naší stránce přenosy z jiných zdrojů, které najdete zde  ˇ ˇ ˇ

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5

foto:  iDnes