video: Puigová – Ka. Plíšková (Wimbledon)

 

Zde můžete sledovat tenisový zápas (Wimbledon 2019)

3.7.  2019  14:00

Puigová – Ka. Plíšková

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE :

Karolína Plíšková natahuje svou vítěznou sérii utkání na sedm, když ve druhém kole Wimbledonu poráží za rovnou hodinu Monicu Puigovou 6:0 a 6:4. Světová trojka vstoupila do střetnutí sedmi získanými hrami v řadě a rychle vedla už 6:0 a 5:2. Poté však přišlo drobné zaváhání, když Plíšková za stavu 5:3 a 30:0 ve druhém dějství prohrála čtyři míče v řadě a tím i poprvé v zápase vlastní servis. Na vyrovnání ale favoritka Portoričanku nepustila, když uzavřela duel skrze dlouhý gem na příjmu.

 


Živé sportovní přenosy jsou a budou vždy zdarma. Nejsou zde žádné registrace. Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde ZDARMA na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Sledovat Živé Přenosy je přitom jednoduché.  Kdyby Vám tento stream nevyhovoval z důvodu nekvalitního přenosu a nebo jste ho nenašli, doporučujeme zkusit na naší stránce přenosy z jiných zdrojů, které najdete zde  ˇ ˇ ˇ

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5

foto:  SofaScore