Cuevas – Veselý (Wimbledon)

 

Zde můžete sledovat tenisový zápas (Wimbledon 2019)

3.7.  2019  12:00

Cuevas – Veselý

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE :

Jiří Veselý postupuje do třetího kola Wimbledonu. Stejně jako proti Zverevovi prohrál první sadu poměrem 4:6, když si servis ztratil hned na úvod celého klání. Stejným způsobem odstartoval i druhé dějství. Jenže reagoval rebrejkem, což se z hlediska průběhu zápasu ukázalo jako hodně podstatné. Důležitý a podstatný byl také tiebreak druhé sady, ve kterém oba hráči vyrobili několik velkých chyb. Veselý se například vyhodil za stavu 4:4, ačkoliv Cuevas upadl na základní čáře a nemohl míček vrátit do kurtu.

 

 


Živé sportovní přenosy jsou a budou vždy zdarma. Nejsou zde žádné registrace. Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde ZDARMA na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Sledovat Živé Přenosy je přitom jednoduché.  Kdyby Vám tento stream nevyhovoval z důvodu nekvalitního přenosu a nebo jste ho nenašli, doporučujeme zkusit na naší stránce přenosy z jiných zdrojů, které najdete zde  ˇ ˇ ˇ

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5

foto:  SofaScore