Siegemundová – Strýcová (Wimbledon)

 

Zde můžete sledovat tenisový zápas (Wimbledon 2019)

4.7.  2019  13:30

Siegemundová – Strýcová

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE :

Barbora Strýcová přehrála Lauru Siegemundovou 6:3, 7:5 a postupuje do 3. kola Wimbledonu! Přestože Češka potřebovala k vítězství jen dva sety, nejednalo se ani zdaleka o jednoduchý zápas. Bylo to divácky atraktivní utkání, obě hráčky útočily, často přecházely na síť a hlavně druhá sada přinesla spoustu dramatických momentů. I v ní vedla Strýcová už o dva brejky, ale Němka se ještě dokázala vrátit do hry. Zlomový mohl být sedmý gem, v němž měla Strýcová spoustu brejkbolů, ovšem Siegemundová proti nim vždy zahrála skvěle a po více než dvaceti minutách snížila na 3:4. Za stavu 5:4 pak Strýcová duel nedopodávala. Přesto se nenechala zlomit, v následující hře Lauře ještě jednou sebrala servis a na druhý pokus už utkání přeci jen ukončila.

 

 


Živé sportovní přenosy jsou a budou vždy zdarma. Nejsou zde žádné registrace. Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde ZDARMA na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Sledovat Živé Přenosy je přitom jednoduché.  Kdyby Vám tento stream nevyhovoval z důvodu nekvalitního přenosu a nebo jste ho nenašli, doporučujeme zkusit na naší stránce přenosy z jiných zdrojů, které najdete zde  ˇ ˇ ˇ

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5

foto:  iDNES.cz