Mladenovicová – Kvitová (Wimbledon)

 

Zde můžete sledovat tenisový zápas (Wimbledon 2019)

4.7.  2019  14:00

Mladenovicová – Kvitová

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE :

Petra Kvitová přehrála ve druhém kole Kristinu Mladenovicovou ve dvou setech 7:5 a 6:2! Úvod zápasu ale nebyl z českého pohledu optimální. Kvitová přišla již v prvním gemu o svůj servis a dlouho poté nedostala šanci na srovnání. Kristina Mladenovicová dokonce servírovala na zisk prvního dějství, ale tři setboly promarnila, v důležitém gemu vyrobila dokonce tři dvojchyby a dovolila Kvitové se dostat do tempa. Česká tenistka poté dokázala první set otočit na svou stranu. Ani začátek druhého setu nebyl pro Kvitovou ideální. Rodačka z Bílovce ale reagovala na ztracené podání dokonce dvěma brejky v řadě! Mladenovicová nedokázala déle vzdorovat dvojnásobné wimbledonské vítězce a druhá sada byla u konce za půlhodinu. Ve třetím kole čeká na české reprezentantku vítězka duelu Anisimovová – Linetteová.

zdroj:onlajny.com


Živé sportovní přenosy jsou a budou vždy zdarma. Nejsou zde žádné registrace. Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde ZDARMA na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Sledovat Živé Přenosy je přitom jednoduché.  Kdyby Vám tento stream nevyhovoval z důvodu nekvalitního přenosu a nebo jste ho nenašli, doporučujeme zkusit na naší stránce přenosy z jiných zdrojů, které najdete zde  ˇ ˇ ˇ

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5

foto:  iDNES.cz