video: Siniaková – Kontaová (Wimbledon)

 

Zde můžete sledovat tenisový zápas (Wimbledon 2019)

4.7.  2019  16:00

Siniaková – Kontaová

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE :

Kateřina Siniaková končí ve druhém kole Wimbledonu a na třetím grandslamu sezony tak zůstává už pouze v pavouku čtyřhry. Johanna Kontaová byla dneska lepší. Daleko více si pomáhala podáním. Měla zápas pod kontrolou. V každém setu jednou prorazila servis a to stačilo. Siniaková si za celý zápas nevypracovala jediný brejkbol. Ve dvouhře na Wimbledonu tak zůstávají čtyři Češky a jeden Čech. Karolína Muchová, Barbora Strýcová, Petra Kvitová, Karolína Plíšková a Jiří Veselý.

 

 

 


Živé sportovní přenosy jsou a budou vždy zdarma. Nejsou zde žádné registrace. Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde ZDARMA na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Sledovat Živé Přenosy je přitom jednoduché.  Kdyby Vám tento stream nevyhovoval z důvodu nekvalitního přenosu a nebo jste ho nenašli, doporučujeme zkusit na naší stránce přenosy z jiných zdrojů, které najdete zde  ˇ ˇ ˇ

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5

foto:  SofaScore