Muchová – Kontaveitová (Wimbledon)

 

Zde můžete sledovat tenisový zápas (Wimbledon 2019)

5.7.  2019  13:30

Muchová – Kontaveitová

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE :

Karolína Muchová se v zápase třetího kola Wimbledonu postarala o překvapení, když dvacátou nasazenou Estonku Anett Kontaveitovou porazila ve dvou setech 7:6 a 6:3 a raduje se tak z postupu do životního osmifinále. V nesmírně vyrovnané první sadě sebrala Estonka soupeřce hned její první servis, avšak Karolína si ztracené podání vzala zpět v dalším gemu. Poté už si obě hráčky své podání udržely až do zkrácené hry, po jejímž velmi vyrovnaném průběhu se nakonec radovala česká hráčka, která proměnila svůj třetí setbol. Druhá sada se dlouho hrála bez brejku, hráčky na podání působily velmi jistě. Až do osmé hry, v níž Karolína využila brejkbol po nevynucené chybě soupeřky. Rodačka z Olomouce v následujícím gemu dokázala zápas doservírovat a ukončila ho ve velkém stylu, esem na téčko. Česká hráčka se ve svém prvním grandslamovém osmifinálovém utkání v kariéře utká proti své krajance a světové trojce Karolíně Plíškové.

 

 


Živé sportovní přenosy jsou a budou vždy zdarma. Nejsou zde žádné registrace. Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde ZDARMA na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Sledovat Živé Přenosy je přitom jednoduché.  Kdyby Vám tento stream nevyhovoval z důvodu nekvalitního přenosu a nebo jste ho nenašli, doporučujeme zkusit na naší stránce přenosy z jiných zdrojů, které najdete zde  ˇ ˇ ˇ

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5

foto:  SofaScore