video: Su-wej Sie – Karolína Plíšková (Wimbledon)

 

Zde můžete sledovat tenisový zápas (Wimbledon 2019)

5.7.  2019  14:00

Su-wej Sie – Karolína Plíšková

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE :

Karolína Plíšková porazila ve třech setech nebezpečnou Su-wej Sie z Tchaj-wanu a ve Wimbledonu si zahraje znovu po roce osmifinále! Úvod zápasu byl pořádně vyrovnaný. Ani jeden z tenistek nedovolila soupeřce brejkboly až do stavu 4:3. Následně Plíšková svou šanci využila a poté už první sadu doservírovala do vítězného konce. Ve druhém setu ale první brejkbol rodačka z Loun neproměnila, naopak Sie odskočila do vedení 4:1 a v závěru navíc opět prorazila soupeřčin servis a šlo se do rozhodující sady. Rozhodující moment přišel již v úvodu, světová trojka uspěla na returnu, poté sam odvrátila hned dva brejkboly. Závěr už byl opět v režii tenistek na servisu. Plíšková závěrečnou hru zvládla bez obdrženého fiftýnu a mohla se radovat z postupu.

 


Živé sportovní přenosy jsou a budou vždy zdarma. Nejsou zde žádné registrace. Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde ZDARMA na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Sledovat Živé Přenosy je přitom jednoduché.  Kdyby Vám tento stream nevyhovoval z důvodu nekvalitního přenosu a nebo jste ho nenašli, doporučujeme zkusit na naší stránce přenosy z jiných zdrojů, které najdete zde  ˇ ˇ ˇ

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5

foto: Extra Tips