video: Linetteová – Kvitová (Wimbledon)

 

Zde můžete sledovat tenisový zápas (Wimbledon 2019)

6.7.  2019  12:00

Linetteová – Kvitová

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE :

Česká tenistka měla od začátku zápasu příležitosti na brejk. Nakonec odskočila do vedení 4:1, poté měla hned čtyři šance na returnu na ukončení setu, ale trestuhodně ani jednu neproměnila. Linetteová ale Kvitovou nepotrestala, sama se totiž na returnu nezmohla na vyrovnanější gem a úvodní sada byla u konce. Také ve druhém setu Kvitová první dva brejkboly neproměnila. Následně ale prorazila soupeřčin servis hned dvakrát a pohodlně si dokráčela k postupu. Kvitová fantasticky podávala, nepustila polskou soupeřku k jedinému brejkbolu!

 


Živé sportovní přenosy jsou a budou vždy zdarma. Nejsou zde žádné registrace. Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde ZDARMA na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Sledovat Živé Přenosy je přitom jednoduché.  Kdyby Vám tento stream nevyhovoval z důvodu nekvalitního přenosu a nebo jste ho nenašli, doporučujeme zkusit na naší stránce přenosy z jiných zdrojů, které najdete zde  ˇ ˇ ˇ

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5

foto:  hokejportal.cz