video: Bertensová – Strýcová (Wimbledon)

 

Zde můžete sledovat tenisový zápas (Wimbledon 2019)

6.7.  2019  14:00

Bertensová – Strýcová

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE :

Barbora Strýcová postoupila do osmifinále wimbledonské dvouhry. Utká se s patnáctou nasazenou, Belgičankou Mertensovou, což je soupeřka, přes kterou se rozhodně dá projít do úterního čtvrtfinále. V něm by mohlo dojít na reprízu souboje o semifinále z roku 2014, protože vítězka duelu Strýcová – Mertensová půjde na lepší z dvojice Kvitová – Stephensová / Kontaová. Český tenis má v pavouku ženského singla ještě dvojí zastoupení, protože Karolíny Plíšková a Muchová se v pondělí střetnou proti sobě.

 


Živé sportovní přenosy jsou a budou vždy zdarma. Nejsou zde žádné registrace. Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde ZDARMA na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Sledovat Živé Přenosy je přitom jednoduché.  Kdyby Vám tento stream nevyhovoval z důvodu nekvalitního přenosu a nebo jste ho nenašli, doporučujeme zkusit na naší stránce přenosy z jiných zdrojů, které najdete zde  ˇ ˇ ˇ

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5

foto:  SofaScore