video: S. Williamsová – Halepová (Wimbledon)

 

Zde můžete sledovat tenisový zápas (Wimbledon 2019)

13.7.  2019  15:00

S. Williamsová – Halepová

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE :

Simona Halepová porazila ve dvou jednoznačných setech Serenu Williamsovou a poprvé se může radovat ze zisku wimbledonské trofeje! Hned úvod finále naznačil, jak moc se rumunská tenistka na utkání připravila. Po divokých deseti minutách vedla nad Williamsovou již 4:0! Zámořská tenistka se ještě v závěru prvního dějství dostala do tempa, ale svou jedinou brejkbolovou šanci neproměnila a tak se Halepová dostala do vedení. Start druhé sady byl ve znamení udržených servisů, Williamsová však od stavu 2:2 neuhrála ni gem. Vítězka třiadvaceti grandslamů vyrobila až příliš mnoho chyb, nedokázala ukončovat výměny ve vyložených pozicích ve středu kurtu a u sítě a to hrálo do not bránící se Simoně Halepové. Sedmadvacetiletá Rumunka dokázala, že má i dostatečně kvalitní podání a právě čistou hrou zakončila celé finále!

 

 


Živé sportovní přenosy jsou a budou vždy zdarma. Nejsou zde žádné registrace. Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde ZDARMA na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Sledovat Živé Přenosy je přitom jednoduché.  Kdyby Vám tento stream nevyhovoval z důvodu nekvalitního přenosu a nebo jste ho nenašli, doporučujeme zkusit na naší stránce přenosy z jiných zdrojů, které najdete zde  ˇ ˇ ˇ

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5

foto:  Fox Sports