video: Sie, Strýcová – Dabrowská, Sü (Wimbledon)

 

Zde můžete sledovat tenisový zápas (Wimbledon 2019)

14.7.  2019  20:45

Sie, Strýcová – Dabrowská, Sü

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE :

Su-wej Sie a Barbora Strýcová to dokázaly. Bez ztráty jediného setu ovládly ženskou čtyřhru a můžou se radovat z grandslamového titulu. Sie už tento pocit zažila, Bára ho však zažívá ve svých třiatřiceti letech poprvé. V novém vydání žebříčku se navíc česká hráčka stane novou světovou jedničkou.

 

 

 


Živé sportovní přenosy jsou a budou vždy zdarma. Nejsou zde žádné registrace. Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde ZDARMA na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Sledovat Živé Přenosy je přitom jednoduché.  Kdyby Vám tento stream nevyhovoval z důvodu nekvalitního přenosu a nebo jste ho nenašli, doporučujeme zkusit na naší stránce přenosy z jiných zdrojů, které najdete zde  ˇ ˇ ˇ

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5

foto: pres.upmedia.cz