video: Juventus – Tottenham Hotspur (International Champions Cup)

 

Zde můžete sledovat fotbalový zápas (International Champions Cup)

21.7.  2019  13:30

Juventus FC – Tottenham Hotspur

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE :

Juventus po přestávce předvedl rychlý obrat, když na úvodní gól Erika Lamely odpověděli během rozmezí čtyř minut Gonzalo Higuaín a Cristiano Ronaldo. Tottenham ovšem nesložil zbraně, ba naopak. Lucas Moura nejprve vyrovnal a v nastavení předvedl skvělé napadání, kterého využil Harry Kane a prosadil se střelou ze středového kruhu. Konečný výsledek střetnutí zní. Juventus FC 2 Tottenham Hotspur 3.

 

 


 


Živé sportovní přenosy jsou a budou vždy zdarma. Nejsou zde žádné registrace. Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde ZDARMA na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Sledovat Živé Přenosy je přitom jednoduché.  Kdyby Vám tento stream nevyhovoval z důvodu nekvalitního přenosu a nebo jste ho nenašli, doporučujeme zkusit na naší stránce přenosy z jiných zdrojů, které najdete zde  ˇ ˇ ˇ

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5

foto: YouTube