video: Real Madrid CF – Arsenal FC (International Champions Cup)

 

Zde můžete sledovat fotbalový zápas (International Champions Cup)

24.7.  2019  01:00

Real Madrid CF – Arsenal FC

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE :

V prvním poločase byl brzy vyloučen Nacho a penaltu proměnil Lacazette a brzy nato přidal druhou branku Aubameyang. Na konci poločasu však byl vyloučen také Sokratis. Ve druhém poločasu se povedlo vyrovnat Realu po brankách Balea a Asensia a měl i další šance. Největší šanci Arsenalu měli Nelson a Nketiah, ale neuspěli, takže se šlo do penalt. V těch byl šťastnější Real Madrid.

 

 


 


Živé sportovní přenosy jsou a budou vždy zdarma. Nejsou zde žádné registrace. Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde ZDARMA na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Sledovat Živé Přenosy je přitom jednoduché.  Kdyby Vám tento stream nevyhovoval z důvodu nekvalitního přenosu a nebo jste ho nenašli, doporučujeme zkusit na naší stránce přenosy z jiných zdrojů, které najdete zde  ˇ ˇ ˇ

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5

foto:  Líbero