video: Bayern Mnichov – AC Milán (International Champions Cup)

 

Zde můžete sledovat fotbalový zápas (International Champions Cup)

24.7.  2019  03:00

Bayern Mnichov – AC Milán

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE :

Utkání rozhodla branka z nastaveného času prvního poločasu, o kterou se postaral Leon Goretzka. Ve druhé části měl největší příležitost na vyrovnání Cutrone, jenže ve vyložené šanci selhal. Poté už německé mužstvo kontrolovalo hru a soupeře k ničemu nepustilo. Bayern Mnichov tak zaslouženě zvítězil a v tabulce se posunul na druhé místo za londýnský Arsenal.

 

 


 


Živé sportovní přenosy jsou a budou vždy zdarma. Nejsou zde žádné registrace. Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde ZDARMA na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Sledovat Živé Přenosy je přitom jednoduché.  Kdyby Vám tento stream nevyhovoval z důvodu nekvalitního přenosu a nebo jste ho nenašli, doporučujeme zkusit na naší stránce přenosy z jiných zdrojů, které najdete zde  ˇ ˇ ˇ

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5

foto:  forum.rojadirecta.es