video: Manchester United – AC Milán (International Champions Cup)

 

Zde můžete sledovat fotbalový zápas (International Champions Cup)

3.8.  2019  18:30

Manchester United – AC Milán

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE :

Zatímco v prvním poločase mělo ze hry více AC, tak ve druhém dějství tvořil hru spíše Manchester. Milánský tým nejprve otočil průběh zápasu na svou stranu, když zakončení hlavou prodloužení stoper Lindelöf k zadní tyči a vstřelil si tak vlastní gól. Manchester srovnal trefou Lingarda přes Musacchia. Zejména v závěru tlačil anglický celek svého protivníka. V nastavení si vypracoval vyloženou šanci, ale prosadit se nedokázal. Došlo tak na penalty, při kterých nechytil Reina ani jednu. De Gea ke konci čtvrté sérii vyrazil pokus Maldiniho a nabídnutou příležitost využil James s přehledem a ukončil tak tohle střetnutí.

 


 


Živé sportovní přenosy jsou a budou vždy zdarma. Nejsou zde žádné registrace. Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde ZDARMA na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Sledovat Živé Přenosy je přitom jednoduché.  Kdyby Vám tento stream nevyhovoval z důvodu nekvalitního přenosu a nebo jste ho nenašli, doporučujeme zkusit na naší stránce přenosy z jiných zdrojů, které najdete zde  ˇ ˇ ˇ

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5

foto:  dailypost.ng