video: Belfast Giants – Bílí Tygři Liberec (Liga mistrů – hokej)

 

Zde můžete sledovat hokejový zápas (Liga mistrů)

29.8.  2019  20:30

Belfast Giants – Bílí Tygři Liberec

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE :

Tygři se nechtěně stali součástí největšího překvapení prvního hracího dne CHL a v Belfastu nezískali ani bod! Nutno ale říct, že si dnešní prohru zasloužili. Nadšeně a agresivně hrající severoirský celek se díky dnešnímu vítězství nachází na nejvyšší příčce tabulky skupiny C. Také druhý zápas totiž skončil překvapením, Augsburg vyhrál v Lulee 3:2 po nájezdech. Liberci nepomohly ani dvě trefy Hudáčka, skvělé zákroky debutujícího Peterse a trefa při závěrečné power-play.

 


Živé sportovní přenosy jsou a budou vždy zdarma. Nejsou zde žádné registrace. Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde ZDARMA na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Sledovat Živé Přenosy je přitom jednoduché.  Kdyby Vám tento stream nevyhovoval z důvodu nekvalitního přenosu a nebo jste ho nenašli, doporučujeme zkusit na naší stránce přenosy z jiných zdrojů, které najdete zde  ˇ ˇ ˇ

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5

foto:  https://www.sofascore.com/