video: Džabúrová – Ka. Plíšková (US Open)

 

Zde můžete sledovat tenisový zápas (US Open 2019)

30.8.  2019  17:10

Džabúrová – Ka. Plíšková

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE :

US Open, oficiálním názvem United States Open Tennis Championships, známý také pod jmény Flushing Meadows a Forest Hills je poslední ze čtyř tenisových turnajů nejvyšší kategorie – Grand Slamu, každoročně hraný na přelomu srpna a září. Od sezóny 2004 představuje vyvrcholení letní US Open Series konané na severoamerických betonech.  Do roku 1968 nesl turnaj název US National Championships. V sezóně 1968 se poprvé otevřel profesionálním tenistům, což odráží část „Open“ v názvu. Vlastníkem události je Americký tenisový svaz, který je spolu s Mezinárodní tenisovou federací také jejím spolupořadatelem.


Karolína Plíšková postupuje na US Open po velkém boji s Ons Džabúrovou do osmifinále. Dramatu přitom dlouho nic nenasvědčovalo. Češka povolila v úvodním setu protivnici jediný gem a potvrzeným brejkem vstoupila i do druhého dějství. Pak ale Džabúrová, jíž trápily problémy s kolenem, získala pět gemů v řadě a následně i celou sadu. Do rozhodujícího setu pak vstoupila Plíšková brejkem, ačkoliv na returnu prohrávala už 40:0. Svůj lup o čtyři gemy později zopakoval a zdálo se, že je hotovo. Jenže Džabúrová se ze stavu 1:4 dotáhla na rozdíl gemu a měla i dva brejkboly na srovnání. Ty však neproměnila, a tak se nakonec z postupu raduje světová trojka po setech 6:1, 4:6 a 6:4.

 


Živé sportovní přenosy jsou a budou vždy zdarma. Nejsou zde žádné registrace. Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde ZDARMA na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Sledovat Živé Přenosy je přitom jednoduché.  Kdyby Vám tento stream nevyhovoval z důvodu nekvalitního přenosu a nebo jste ho nenašli, doporučujeme zkusit na naší stránce přenosy z jiných zdrojů, které najdete zde  ˇ ˇ ˇ

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5

foto:https://www.sofascore.com/