VIDEO: Japonsko – Česko (MS V basketbale mužů 2019)

 

Zde můžete sledovat basketbalový zápas (MS 2019 Šanghaj – Čína)

3.9.  2019  10:30

 Japonsko – Česko

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE :

Česká basketbalová reprezentace vyhrává své první utkání na světovém šampionátu. Češi přehráli Japonsko výsledkem 89:76. Čeští basketbalisté předvedla parádní koncentrovaný výkon. V první půli se Japonsko ještě drželo, ale od třetí čtvrtiny už čeští hráči kralovali na palubovce a navyšovali svůj náskok. Skvělý výkon předvedl Blake Schilb, který trefil 22 bodů. Na druhé straně se prosazovala domácí hvězda Hačimura, jež dal o bod méně. Skvělý výkon však podali všichni čeští basketbalisté, kteří tak nadále mohou snít o postupu ze skupiny.

 

 


Živé sportovní přenosy jsou a budou vždy zdarma. Nejsou zde žádné registrace. Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde ZDARMA na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Sledovat Živé Přenosy je přitom jednoduché.  Kdyby Vám tento stream nevyhovoval z důvodu nekvalitního přenosu a nebo jste ho nenašli, doporučujeme zkusit na naší stránce přenosy z jiných zdrojů, které najdete zde  ˇ ˇ ˇ

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5

foto:https://www.sofascore.com/