video: HPK Hämeenlinna – HC Škoda Plzeň (Liga mistrů – hokej)

 

Zde můžete sledovat hokejový zápas (Liga mistrů)

5.9.  2019  18:00

HPK Hämeenlinna – HC Škoda Plzeň

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE :

Plzeň opět předvedla, jak je důležité mít v kádru Milana Gulaše, jenž se společně s Jaroslavem Pavelkou stal mužem zápasu. Kapitán indiánů zaznamenal po individuálních akcí dvě branky a dopomohl Škodě k vítězství. Hämeenlinna sice byla mírně lepším celkem v duelu, ale brankáři Západočechů podali výborné výkony.

 


Živé sportovní přenosy jsou a budou vždy zdarma. Nejsou zde žádné registrace. Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde ZDARMA na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Sledovat Živé Přenosy je přitom jednoduché.  Kdyby Vám tento stream nevyhovoval z důvodu nekvalitního přenosu a nebo jste ho nenašli, doporučujeme zkusit na naší stránce přenosy z jiných zdrojů, které najdete zde  ˇ ˇ ˇ

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5

foto:  https://www.sofascore.com/