video: Mountfield HK – Cardiff Devils (Liga mistrů – hokej)

 

Zde můžete sledovat hokejový zápas (Liga mistrů)

5.9.  2019  18:00

Mountfield HK – Cardiff Devils

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE :

I když to vypadalo na jednoznačnou záležitost, nakonec jsme měli možnost sledovat ještě menší drama. Hradec totiž vedl pohodlně 4:0 a svého soka přehrával, jenže Cardiff se v druhé polovině třetiny vzepjal a během krátké chvíle vstřelil dvě branky. To ho dostalo na koně a domácí měli plné hokejky práce s bráněním, nakonec ale svůj náskok uhlídali. A ještě ho pojistili trefou do prázdné brány, po výhře 5:2 tedy odčinili předchozí porážku s Devils a dostali se na průběžné první místo skupiny H.

 

 


Živé sportovní přenosy jsou a budou vždy zdarma. Nejsou zde žádné registrace. Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde ZDARMA na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Sledovat Živé Přenosy je přitom jednoduché.  Kdyby Vám tento stream nevyhovoval z důvodu nekvalitního přenosu a nebo jste ho nenašli, doporučujeme zkusit na naší stránce přenosy z jiných zdrojů, které najdete zde  ˇ ˇ ˇ

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5

foto:  https://www.sofascore.com/