video: Kvitová – Bencicová (Turnaj mistryň)

 

Zde můžete sledovat tenisový zápas (Turnaj mistryň – Shenzen)

29.10.  2019  13:00

Kvitová – Bencicová

INFORMACE O ZÁPASE:

Tenisový Turnaj mistryň BNP Paribas WTA Finals je podobně jako mužský tenisový Turnaj mistrů tradičním vyvrcholením tenisové sezóny pro 8 nejlepších singlistek a 8 deblových párů. V pořadí už 49. ročník v singlu a 44. ročník v deblu se nově odehraje v čínském Shenzenu (Šen-Čenu). Turnaj mistryň 2019 se bude konat ve dnech od 27. října do 3. listopadu.

Petra Kvitová prohrává i ve druhém utkání na Turnaji mistryň  Poté, co Kvitová ztratila s Bencicovou první set po dvou ztrátách podání v sedmém a devátém gemu, dokázala vletět do druhé sady rychlým vedením 4:0. Kvitová hrála zcela jiný zápas a svou soupeřku drtila, nutila k chybám a vynutila si rozhodující set. V něm ovšem byla o něco horší hráčkou. Dvakrát se jí sice povedlo dohnat ztrátu brejku, ale kdy v osmé hře nevyužila svůj brejkbol, kterým mohla jít do vedení 5:3, ztratila pevnou půdu pod nohama. Bencicová v deváté hře prorazila servis české hráčky a zápas dopodávala.


Živé sportovní přenosy  Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší oficiální odkazy na sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde  na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5