video: Bartyová – Kvitová (Turnaj mistryň)

 

Zde můžete sledovat tenisový zápas (Turnaj mistryň – Shenzen)

31.10.  2019  13:00

Bartyová – Kvitová

INFORMACE O ZÁPASE:

Tenisový Turnaj mistryň BNP Paribas WTA Finals je podobně jako mužský tenisový Turnaj mistrů tradičním vyvrcholením tenisové sezóny pro 8 nejlepších singlistek a 8 deblových párů. V pořadí už 49. ročník v singlu a 44. ročník v deblu se nově odehraje v čínském Shenzenu (Šen-Čenu). Turnaj mistryň 2019 se bude konat ve dnech od 27. října do 3. listopadu.

Ashleigh Bartyová poráží Petru Kvitovou a postupuje do semifinále Turnaje mistryň. Naopak Petra Kvitová na turnaji končí! První sada nabídla vyrovnanou bitvu, ve které nakonec rozhodl jediný brejk na straně Bartyové. V úvodu druhé sady se však na Kvitové projevila únava z náročné sezóny a česká hráčka přišla o podání hned dvakrát. Světová jednička už si svůj náskok pohlídala a bez problémů dokráčela za vítězstvím.


Živé sportovní přenosy  Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší oficiální odkazy na sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde  na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5