video: Ka. Plíšková – Halepová (Turnaj mistryň)

 

Zde můžete sledovat tenisový zápas (Turnaj mistryň – Shenzen)

1.11.  2019  13:00

Ka. Plíšková – Halepová

INFORMACE O ZÁPASE:

Tenisový Turnaj mistryň BNP Paribas WTA Finals je podobně jako mužský tenisový Turnaj mistrů tradičním vyvrcholením tenisové sezóny pro 8 nejlepších singlistek a 8 deblových párů. V pořadí už 49. ročník v singlu a 44. ročník v deblu se nově odehraje v čínském Shenzenu (Šen-Čenu). Turnaj mistryň 2019 se bude konat ve dnech od 27. října do 3. listopadu.

Zápas jako na houpačce. Tak by se dal popsat duel o postup do semifinále Turnaje mistryň mezi Karolínou Plíškovou a Simonou Halepovou, v němž se nakonec raduje z postupu Češka. Česká hráčka změří už zítra síly se světovou jedničkou, Australankou Ashley Bartyovou.


Živé sportovní přenosy  Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší oficiální odkazy na sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde  na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5