Sledujte fotbalovou Ligu mistrů  (2020 – 2021)

24.11.  2020  21:00

Borussia Dortmund – Club Bruggy KV

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE

Borussia Dortmund porazila na domácím hřišti Club Bruggy s přehledem 3:0. Domácí byli celý zápas jasně lepším týmem a své vítězství si tak naprosto zaslouží. Bruggy ani jednou nevystřelily na branku, nepovedlo se to ani českému útočníkovi Michalu Krmenčíkovi, který odehrál 66 minut, než byl vystřídán. Mužem zápasu se stal Erling Häland, norský útočník poslal svůj tým do vedení v 18. minutě a v 60. minutě pak uzavřel skóre na 3:0. Mezitím se ještě prosadil krásnou střelou z přímého kopu Jadon Sancho.

Živé sportovní přenosy  Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší oficiální odkazy na sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde  na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5