Sledujte fotbalovou Ligu mistrů  (2020 – 2021)

24.11.  2020  21:00

FC Dynamo Kyjev – FC Barcelona

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE

Barcelona díky skvělému druhému poločasu zvítězila na půdě Dynama Kyjev vysoko 4:0 a může se radovat z postupu do jarní fáze Ligy mistrů. V bojovném prvním poločase se prakticky nic nestalo. Naopak po změně stran rozjel hostující celek svůj koncert. V 52. minutě otevřel skóre Sergiño Dest. Na jeho zásah navázal o pět minut později po rohové kopu Martin Braithwaite. Dvacet minut před koncem fauloval v pokutovém území Popov a Martin Braithwaite z penalty přidal svou druhou branku v utkání. Španělský celek navíc pokračoval v ofenzivě. Destovu ránu chvíli před koncem zneškodnil Georgij Buščan. V nastavení se přesto dokázal prosadit Antoine Griezmann.

Živé sportovní přenosy  Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší oficiální odkazy na sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde  na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5