video: Ka. Plíšková – McNallyová (US Open 2021)

 

Zde můžete sledovat tenisový zápas (US Open 2021)

Ka. Plíšková – McNallyová

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

 

———————————————————————————————————————————————————————-

INFORMACE O TURNAJI:

US Open, oficiálním názvem United States Open Tennis Championships, známý také pod jmény Flushing Meadows je poslední ze čtyř tenisových turnajů nejvyšší kategorie – Grand Slamu, každoročně hraný na přelomu srpna a září. Od sezóny 2004 představuje vyvrcholení letní US Open Series konané na severoamerických betonech. První ročník mužských soutěží proběhl v roce 1881 na travnatých kurtech Casina v rhodeislandském Newportu. Do roku 1968 nesl turnaj název US National Championships. V sezóně 1968 se poprvé otevřel profesionálním tenistům, což odráží část „Open“ v názvu. Vlastníkem události je Americký tenisový svaz, který je spolu s Mezinárodní tenisovou federací také jejím spolupořadatelem.
————————————————————————————————————————————————-
INFORMACE O ZÁPASE:

Karolína Plíšková (4.) vstoupila do letošního ročníku US Open výhrou 6:3 a 6:4 nad domácí Caty McNallyovou (130.). V úvodním setu si nasazená čtyřka na stadionu Louise Armstronga rychle vypracovala náskok 5:1. Poté Plíšková na první pokus sadu nedoservírovala, o dvě hry později už ale nezaváhala. Do druhého setu vstoupila rodačka z Loun dvěma brejky, McNallyová ale manko třemi získanými gemy v řadě dotáhla. V sedmé hře se Plíšková radovala na příjmu znovu a tento brejk už se ukázal jako klíčový, neboť byl v utkání tím posledním.

VIDEO ↓


Živé sportovní přenosy  Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší oficiální odkazy na sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde  na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5