Oslavy s fanoušky se uskuteční. Slávisté budou do Edenu vpuštěni po konci zápasu s Plzní

Fotbalisté Slavie se po nedělním závěrečném utkání ligové nadstavby s Plzní a převzetí poháru pro mistra potkají s fanoušky přímo na hřišti. Organizovaná oslava titulu na stadionu začne zhruba hodinu po zápase, výtěžek ze vstupného věnuje klub na pomoc onkologickým pacientům. Kvůli disciplinárnímu trestu za nedohrané derby se Spartou má Slavia pro utkání uzavřené hlediště, příznivci budou moci duel sledovat na velkoplošné obrazovce před Fortuna Arenou. Klub o tom informoval na webu.

Přečíst celý článek z Eurofotbal.cz zde Read More

RSS export z portálu EuroFotbal.cz

EuroFotbal.cz Read More