Pod větším tlakem bude Jablonec, my do toho jdeme s čistou hlavou, hlásal Fleišman

Kapitán Karviné Jiří Fleišman chce vyhrát domácí pohár i potřetí a znovu proti Jablonci. Severočeského soupeře už v minulosti ve finále porazil se dvěma různými mužstvy. Myslí si, že Jablonec vyhrát musí, zatímco jeho tým chce. Skutečnost, že by Slezané v případě triumfu v MOL Cupu kvůli aktuální korupční kauze nemuseli hrát evropské poháry, neřeší. Řekl to na tiskové konferenci před středečním zápasem v Hradci Králové.

Přečíst celý článek z Eurofotbal.cz zde Read More

RSS export z portálu EuroFotbal.cz

EuroFotbal.cz Read More