video: Vondroušová – Martićová (French Open)

 

Zde můžete sledovat tenisový zápas (French Open 2019)

Rolland Garros

4.6.  2019  16:30

Vondroušová – Martićová

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE :

Markéta Vondroušová v devatenácti letech i nadále prožívá francouzskou pohádku. Česká hvězdička ani v pátém zápase neztratila set a po vítězství 7:6 a 7:5 nad Chorvatkou Petrou Martićovou postoupila do grandslamového semifinále. Klíčový moment zápasu přišel za stavu 5:6 v prvním setu, kdy Markéta odvrátila tři brejkboly v řadě a následně sadu ovládla v tiebreaku. Druhou, rozhodující, sadu měla rodačka ze Sokolova rozehranou podstatně lépe, nedokázala však do vítězného konce dovést vedení 5:2, nakonec ale vše dobře dopadlo, když po udrženém servisu vzala sokyni podání a zvítězila 7:5. Tohle vítězství rovněž znamená, že se český megatalent poprvé podívá do elitní dvacítky světového žebříčku. V bitvě o finále se Markéta střetne ve čtvrtek s Britkou Kontaovou.

 


Živé sportovní přenosy jsou a budou vždy zdarma. Nejsou zde žádné registrace. Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde ZDARMA na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Sledovat Živé Přenosy je přitom jednoduché.  Kdyby Vám tento stream nevyhovoval z důvodu nekvalitního přenosu a nebo jste ho nenašli, doporučujeme zkusit na naší stránce přenosy z jiných zdrojů, které najdete zde  ˇ ˇ ˇ

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5

foto:  youTube